Energooszczędne usługi do domu i firmy

Energooszczędne usługi do domu i firmy

Czy zastanawiałeś się kiedyś, gdzie możesz zamówić realizację usług nie tylko typowo przemysłowych, ale i takich, które pomogą Ci usprawnić swoje nowoczesne gospodarstwo domowe? Nie tylko w dobie pandemii nie musisz nawet wychodzić z domu...! Oto kilka propozycji naszych propozycji ofert internetowych.

Montaż pompy ciepła

Dziś bez problemu zaopatrzysz się w certyfikowane produkty – pompy ciepła oraz inne narzędzia przemysłowe takie jak fotowoltaika i panele słoneczne, które zapewnią ich prawidłowe, bo ekologiczne i energooszczędne funkcjonowanie. Producenci oraz pośrednicy są w stanie również zagwarantować Ci dodatkowe usługi z nimi związane, na przykład ich montaż. Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje montaż pompy ciepła – znamy odpowiedź, jest ona jednak dość złożona. Sporo zależy od parametrów pompy, jej producenta oraz tego, do czego miałaby ona zostać wykorzystana. Koszt prostej pompy do gospodarstwa domowego waha się w przedziale od 2 tysięcy złotych do 5 tysięcy. Przy czym warto mieć na uwadze, że inwestycja tego pokroju może zwrócić się w około 6 lat!

Ozonator do wody? Tak!

Ozonowanie wody jest metodą uzdatniania wody, która redukuje zanieczyszczenia dzięki sile utleniania ozonu. Ozon jest utleniaczem, co oznacza, że reaguje z innymi substancjami i przyjmuje ich elektrony. Na przykład, gdy żelazo jest utleniane – wtedy staje się rdzą. Uzdatnianie wody ozonem rozpoczyna się od wytworzenia ozonu w ozonatorze, a następnie ozon ten jest doprowadzany do wody, by natychmiastowo zacząć ją utleniać w celu eliminacji zanieczyszczeń takich jak jak bakterie, wirusy i metale. Poprzez utlenianie, ozonowe systemy uzdatniania wody mogą nawet pozbyć się mętności wody oraz nieprzyjemnego smaku i zapachu spowodowanego chociażby przez chlor. Ozonator do wody  sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od branży, oraz w gospodarstwie domowym.

Serwis Villant? Kraków i nie tylko!

Potrzebny jest Ci sprawdzony i długowieczny kocioł gazowy lub piec – zarówno do domu, jak i do firmy? Proponujemy Ci piece oraz kotły od producenta Villant. Nie tylko z racji jego renomy na rynku pieców, ale przede wszystkim z uwagi na popularność usług serwisowych na rynku polskim. Nie oznacza to, że produkty Villant szybko ulegają usterkom, jednak każda gwarancja kiedyś się kończy, a w zakresie montażu, serwisu pieców czy rutynowej kontroli pieców i kotłów niełatwo o znalezienie odpowiednich fachowców, którzy zaoferują w pełni profesjonalne doradztwo i wsparcie. Je oferuje specjalistyczny serwis Villant. Kraków to przykład miasta, w którym znajdziesz odpowiedniego partnera do współpracy. Naprawa-piecow.pl oferuje swoje usługi także na terenie Skawiny, Wieliczki i miejscowości ościennych. Polecamy!